Teslimat Bilgileri

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz de ki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda telefonla ve e-posta aracılığıyla bilgi verilecektir. Siparişinizi hafta sonu, resmi tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz takiben ilk iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

Tedarik edilmesinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir. Paketlerimiz şeffaftır, ürünü kargo görevlisinden teslim almadan önce kutusunda hasar olup olmadığını kontrol edilmelidir. Satın alınan ürünü kargodan teslim almadan önce; kargoyu teslim alan kişinin kargo görevlisinin yanında ürünü kontrol edip hasarlı ise hasar tespit tutanağı tutturması gerekmektedir. Kargoda hasar gören ürünler için Hasar Tespit Tutanağı tutulmaz ise, ürün bedeli kargodan tazmin edilememekte, bu durumda hasarlı ürünün iade ve veya değişimi yapılamamaktadır. "Aynı Gün Kargo" butonu olan ürünlerde, ( hafta sonu ve tatil günleri hariç ) saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

UYARI: Ürünlerin aynı gün kargoya verilebilmesi için, aldığınız tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" etiketine sahip olması gerekmektedir.